DŹWIGAŁA & RATAJCZAK - Kancelaria Prawna i Podatkowa Kancelaria      |      Wspólnicy      |      Klienci      |      Usługi     |      Kontakt      |      English  
WSPÓLNICY - PRZEMYSŁAW RATAJCZAK
   
Gerard Dźwigała

Przemysław Ratajczak jest radcą prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W roku 1996 ukończył podyplomowe Studium Skarbowości, a w roku 1998 zdał egzamin kwalifikacyjny na stanowisko inspektora kontroli skarbowej.

 

W latach 1994-1999 był pracownikiem Departamentu Kontroli Skarbowej Ministerstwa Finansów, w tym w latach 1998-1999 pełnił funkcję Kierującego Wieloosobowym Stanowiskiem ds. Opiniowania Prawnego, zajmującym się obsługą prawną administracji kontroli skarbowej.

 

W latach 1999-2007 r. współpracował ze Spółką Doradztwa Podatkowego „Manugiewicz, Trzaska i Wspólnicy” Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Od 2003 r. do 2007 r.  Wspólnik w tej Spółce.

 

Od sierpnia 2007 r. Wspólnik w „Dźwigała & Ratajczak Kancelaria Prawna i Podatkowa” sp. j.

 

Współautor publikacji o tematyce podatkowej w „Przeglądzie Podatkowym”, „Forum Doradztwa Podatkowego” oraz „Prawie i Zabezpieczeniu Społecznym”.

   
  Copyrights DŹWIGAŁA & RATAJCZAK - Kancelaria Prawna i Podatkowa 2008.   Projekt i wykonanie: PIKTO