DŹWIGAŁA & RATAJCZAK - Kancelaria Prawna i Podatkowa Kancelaria      |      Wspólnicy      |      Klienci      |      Usługi      |      Kontakt      |      English  

KANCELARIA - ZAUFANI DORADCY

   
 

Dźwigała & Ratajczak Kancelaria Prawna i Podatkowa sp.j. powstała jako wspólna firma doświadczonych prawników podatkowych. Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości  rozwiązań podatkowych i prawnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

 

Prawo podatkowe jest elementem złożonego systemu prawnego. W efektywnym doradztwie podatkowym znajomość tego systemu jest niezbędna. Jako firma prawnicza stworzona przez specjalistów prawa podatkowego zapewniamy naszym Klientom zrozumienie uwarunkowań prawnych ich działalności.

 

Jednocześnie nasze doradztwo opieramy na gruntownym zrozumieniu biznesu i celów naszych Klientów.  Chcemy z nimi budować trwałe relacje oparte na zaufaniu, odpowiedzialności i rzetelności.

 

Jesteśmy przekonani, że najwyższej jakości usługi doradztwa podatkowego polegają nie tylko na dostarczaniu nowatorskich rozwiązań służących optymalizacji obciążeń podatkowych ale w równym stopniu na zapewnieniu ich pełnego bezpieczeństwa.

 

Wymaga to przede wszystkim gruntownej znajomości przepisów prawa i najnowszych trendów rynku, a także odpowiednio długiej praktyki i doświadczenia, szczególnie w zakresie obrony podatników w sporach z administracją podatkową.

 

Nasze myślenie o interesie Klienta nie ogranicza się tylko do bieżących strategii i krótkotrwałych korzyści dlatego w naszym doradztwie dążymy do zapewnienia stabilnego wzrostu wolnego od ryzyk podatkowych.

 
   
  Copyrights DŹWIGAŁA & RATAJCZAK - Kancelaria Prawna i Podatkowa 2008.   Projekt i wykonanie: PIKTO